VIADRUS A0C

Automatyczny kocioł żeliwny na pelety drzewne w dwóch wielkościach – 5 i 7 członach. Spełnia 4 klasę emisyjną wg EN 303-5.

A0C_nahled_150.png

VIADRUS A2C

Automatyczny kocioł żeliwny na pelety drzewne w dwóch wielkościach – 5 i 7 członach. Spełnia 5 klasę emisyjną wg EN 303-5.

a2c_nahled_150.png

VIADRUS A3C

Automatyczny kocioł żeliwny na węgiel lub pellet z możliwością zdalnego sterowania. Spełnia wymagania 5 klasy emisji oraz dyrektywy ECODESIGN.

A3C_transparentní_150.png

Hercules DUO

Zaletą kotła oprócz ekologicznego spalania paliwa jest żeliwny wymiennik ciepła o wysokiej żywotności i możliwości czyszczenia poprzez zainstalowane drzwiczki.

hercules_duo_nahled_150.png

Vulcanus

Kocioł Vulcanus jest przystosowany do oszczędnego i ekologicznego ogrzewania przez spalanie węgla lub peletu drzewnego w systemie automatycznym.

hercules_duo_nahled_150.png

Hercules GET

Hercules GET jest przystosowany do oszczędnego i ekologicznego spalania peletu drzewnego w pełni zautomaty-zowanym modulowanym systemie włącznie z automatycznym zapalaniem.

Hercules_Green_Eco_Therm_nahled_150.png

Hercules U26 Robot

Automatyczny, ekologiczny kocioł z żeliwnym wymiennikiem ciepła o długiej żywotności. Dzięki swoim wymiarom zewnętrznym możemy go stosować w niskich pomieszczeniach.

Hercules_U26_Robot_nahled_150.png

VIADRUS A3W

Jest to kocioł z blachy kotłowej na węgiel brunatny, węgiel kamienny i pelety drzewne z automatycznym podajnikiem opału.

VIADRUS_A3W_mini.png