Nowości w asortymencie

20.09.2018

Nieustannie pracujemy nad innowacjami i tworzeniem nowych typów kotłów, by spełnić nawet najbardziej surowe wymagania przepisów prawa, jednak przede wszystkim w celu zaoferowania naszym klientom tego, czego wymagają. Dlatego z dumą pragniemy poinformować o wprowadzeniu do obrotu trzech nowych wyrobów. Szczegóły przedstawiamy w artykule wewnątrz.

Czytaj więcej

Główną gwiazdą wśród nowości jest zgazowujący kocioł żeliwny na drewno Hercules U68 wyróżniający się kilkoma unikalnymi rozwiązaniami technicznymi oraz minimalnymi wymaganiami na ciąg komina. Kolejną gwiazdą targów będzie kocioł Hercules U38, który jest kotłem żeliwnym do spalania węgla brunatnego i kamiennego w sposób zgazowujący. Kocioł ten poszerza istniejący szereg kotłów Hercules U32. Również ten kocioł zainteresuje klientów ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Hercules U38, jak również Hercules U68 są kotłami wyjątkowymi z punktu widzenia gwarancji, gdyż gwarancja dla korpusu kotła wynosi 10 lat.

W końcu mamy tutaj nowość w zakresie kotłów gazowych, VIADRUS Garde G42 ECO M, który zastępuje model pierwotny G42 ECO. Chodzi o jeden z ostatnich dostępnych atmosferycznych kotłów gazowych w ramach UE. Prócz praktycznie niezniszczalnego wymiennika wykonanego z żeliwa jego najważniejszą zaletą jest łatwa wymiana za starszy model atmosferycznego kotła gazowego bez konieczności przeróbek budowlanych.


Zapraszamy na targi instalacyjne

04.09.2018

Zapraszamy na otwarcie targów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Fox w Busku-Zdroju.

Czytaj więcej

Już w piątek 7 września zapraszamy na otwarcie targów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Fox w Busku-Zdroju, ul. Partyzantów 39. Wstęp wolny!

- kotły C.O. z dotacją
- płytky i wyposażenie łazienek
- kotły gazowe z dotacją
- prezentacja firmy VIADRUS

Dla wszystkich gości przygotował Fox prezentację firm sponsorskich, poczęstunek oraz promocje dla instalatorów. Tyłko 7-8 września 2018!


Dziękujemy, że odwiedziliście nas na targach INSTALACJE 2018

21.05.2018

W dniach 23-26.04.2018 w Pozaniu odbyła się już 12 edycja międzynarodowych targów Instalacje.

Czytaj więcej

VIADRUS tradycyjnie uczestniczy w międzynarodowych targach Instalacje w Poznaniu. Nie zabrakło nas i w tym roku. Nasze stoisko znaleźć można było w pawilonie 5. sektor C. Wystawialiśmy prawie kompletny asortyment grzejników żeliwnych, automatyczny piec peletowy Aguro, nasze kotły gazowe kondensacyjne, automatyczny kocioł żeliwny VIADRUS A3C na węgiel i pelet, automatyczny kocioł żeliwny na pelet z zapłonem elektrycznym oraz wielokrotnie nagradzanym palnikiem PellasX (Złoty Medal 2016) – VIADRUS A0C-LP, kocioł żeliwny pirolityczny VIADRUS P7C oraz popularny żeliwny kocioł grzewczy z ręcznym załadunkiem – HERCULES U32, zaliczany do 5. klasy emisji.

Dziękujemy za wizytę wszystkim którzy nas odwiedzili.


Targi MCE/BIE Milano dobiegły końca

25.03.2018

Niedawno w Mediolanie we Włoszech odbyły się jedne z największych targów w Europie – MCE/BIE. Obecni byli wszyscy znani producenci kotłów, tak więc nie zabrakło i firmy VIADRUS.

Czytaj więcej

V dniach 13 – 16.03.2018 we włoskim Mediolanie odbyła się wystawa Fiera Milano na której odbywały sie nie tylko targi MCE ale i nowe targi skupiające się na biomasie – BIE. Nie zabrakło tam również i firmy VIADRUS. Na naszym stoisku A36-B37 w hali nr 6 zaprezentowaliśmy pełną gamę naszych grzejników żeliwnych oraz kotłów VIADRUS P7C, Hercules U32 oraz VIADRUS A0C-LP. Wystawiliśmy również nasz człon kotłowy z kotła przemysłowego G700. Dziekujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Dla tych, którym nie udało się odwiedzić nas w Mediolanie, zamieszczamy kilka zdjęć z naszej ekspozycji.


Targi INTERBUD zostały zakończone

18.02.2018

Od 23.02 do 25.02.2018 w Łodzi odbywały się targi INTERBUD, na których również wystawiał się Viadrus. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Czytaj więcej

Od 23.02 do 25.02.2018 w Łodzi odbywały się targi INTERBUD, na których również wystawiał się VIADRUS, między innymi następujące kotły 5 klasy: żeliwny kocioł zasypowy Hercules U32, stalowy kocioł z podajnikiem VIADRUS A3W i żeliwny kocioł peletowy VIADRUS A2C z obrotowym palnikiem REVO firmy PellasX, który otrzymał złoty medal. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.


1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | All