VIADRUS E68 – ekologiczny kocioł przyszłości

29.04.2019

Z nowym rokiem wprowadzamy na rynek nowość w postaci sterowanych elektrycznie kotłów zgazowujących z oznakowaniem E68. Biorąc pod uwagę fakt, iż kocioł ten spełnia wszelkie wymagania legislacji europejskiej, mogą użytkownicy tego kotła skorzystać z dofinansowania.

Czytaj więcej

W większości kocioł analogiczny jest do kotła U68, który przedstawiony został jesienią 2018 roku. Dodatkowo wyposażony jest w sterowany elektronicznie wentylator wspierający spalanie, dzięki czemu uzyskał certyfikację dla nowej rundy dofinansowania.

Nowy model kotła żeliwnego na paliwa stałe przeznaczony do ekologicznego spalania kawałków drewna w sposób zgazowujący spełnia wymagania dla piątej klasy emisji oraz warunki „Ekodesign”. Objęty jest gwarancją dziesięcioletnią dla korpusu żeliwnego i może być stosowany tylko w zamkniętych układach grzewczych z wymuszonym obiegiem wody grzewczej. Elektroniczna jednostka sterująca potrafi również sterować ogrzewaniem ciepłej wody użytkowej lub ładowaniem zbiornika buforowego.

W zależności od ilości członów moc kotła Viadrus E68 może wynosić od 15 do 34 kW. Kocioł ten stanowi idealny wariant dla osób posiadających starsze kotły, które nie spełniają już wymagań ekologicznych. Dzięki identycznym wymiarom przyłączeniowym gwarantowana jest prosta wymiana np. za starszy model U26.


Viadrus Hercules U68 zdobył kolejne wyróżnienie

29.04.2019

Po nagrodzie za Top Produkt Infotherma 2019 w Ostrawie uzyskał kocioł Viadrus Hercules U68 kolejne wyróżnienie.

Czytaj więcej

Tym razem chodzi o nagrodę zawodowej jury na targach budowlanych Coneco – Racioenergia 2019 w Bratysławie, która oceniła w szczególności unikatowe rozwiązanie techniczne, dużą skuteczność spalania oraz wieloletnią żywotność, którą podkreśla 10-letnia gwarancja dla wymiennika żeliwnego. Więcej informacji na temat tego unikatowego kotła znajdą Państwo na stronach www.viadrus.pl Żeliwny kocioł zgazowujący Hercules U68.


Nowości w asortymencie

20.09.2018

Nieustannie pracujemy nad innowacjami i tworzeniem nowych typów kotłów, by spełnić nawet najbardziej surowe wymagania przepisów prawa, jednak przede wszystkim w celu zaoferowania naszym klientom tego, czego wymagają. Dlatego z dumą pragniemy poinformować o wprowadzeniu do obrotu trzech nowych wyrobów. Szczegóły przedstawiamy w artykule wewnątrz.

Czytaj więcej

Główną gwiazdą wśród nowości jest zgazowujący kocioł żeliwny na drewno Hercules U68 wyróżniający się kilkoma unikalnymi rozwiązaniami technicznymi oraz minimalnymi wymaganiami na ciąg komina. Kolejną gwiazdą targów będzie kocioł Hercules U38, który jest kotłem żeliwnym do spalania węgla brunatnego i kamiennego w sposób zgazowujący. Kocioł ten poszerza istniejący szereg kotłów Hercules U32. Również ten kocioł zainteresuje klientów ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Hercules U38, jak również Hercules U68 są kotłami wyjątkowymi z punktu widzenia gwarancji, gdyż gwarancja dla korpusu kotła wynosi 10 lat.

W końcu mamy tutaj nowość w zakresie kotłów gazowych, VIADRUS Garde G42 ECO M, który zastępuje model pierwotny G42 ECO. Chodzi o jeden z ostatnich dostępnych atmosferycznych kotłów gazowych w ramach UE. Prócz praktycznie niezniszczalnego wymiennika wykonanego z żeliwa jego najważniejszą zaletą jest łatwa wymiana za starszy model atmosferycznego kotła gazowego bez konieczności przeróbek budowlanych.


Zapraszamy na targi instalacyjne

04.09.2018

Zapraszamy na otwarcie targów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Fox w Busku-Zdroju.

Czytaj więcej

Już w piątek 7 września zapraszamy na otwarcie targów instalacyjnych w hurtowni hydraulicznej Fox w Busku-Zdroju, ul. Partyzantów 39. Wstęp wolny!

- kotły C.O. z dotacją
- płytky i wyposażenie łazienek
- kotły gazowe z dotacją
- prezentacja firmy VIADRUS

Dla wszystkich gości przygotował Fox prezentację firm sponsorskich, poczęstunek oraz promocje dla instalatorów. Tyłko 7-8 września 2018!


Dziękujemy, że odwiedziliście nas na targach INSTALACJE 2018

21.05.2018

W dniach 23-26.04.2018 w Pozaniu odbyła się już 12 edycja międzynarodowych targów Instalacje.

Czytaj więcej

VIADRUS tradycyjnie uczestniczy w międzynarodowych targach Instalacje w Poznaniu. Nie zabrakło nas i w tym roku. Nasze stoisko znaleźć można było w pawilonie 5. sektor C. Wystawialiśmy prawie kompletny asortyment grzejników żeliwnych, automatyczny piec peletowy Aguro, nasze kotły gazowe kondensacyjne, automatyczny kocioł żeliwny VIADRUS A3C na węgiel i pelet, automatyczny kocioł żeliwny na pelet z zapłonem elektrycznym oraz wielokrotnie nagradzanym palnikiem PellasX (Złoty Medal 2016) – VIADRUS A0C-LP, kocioł żeliwny pirolityczny VIADRUS P7C oraz popularny żeliwny kocioł grzewczy z ręcznym załadunkiem – HERCULES U32, zaliczany do 5. klasy emisji.

Dziękujemy za wizytę wszystkim którzy nas odwiedzili.


1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | All