INFOTHERMA 2018 już za nami

05.02.2018

25. edycja najważniejszych międzynarodowych targów grzewczych i energetycznych w regionie przyciągnęła wielu odwiedzających zarówno z całej Republiki Czeskiej jak i z zagranicy. Tradycyjnie stoisko VIADRUS było najczęściej odwiedzane jak i kolejny rok z rzędu zdobyliśmy nagrodę za najlepszy kocioł.

Czytaj więcej

INFOTHERMA 2018 już za nami. Najważniejsze międzynarodowe targi grzewcze i energetyczne w regionie przyciągnęły wielu odwiedzających z całej Republiki Czeskiej jak i z zagranicy. Tradycyjnie stoisko VIADRUS było najczęściej odwiedzane. Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy również nagrodę za najlepszy kocioł. Nagroda ta została przyznana za innowacyjny żeliwny automat A0C LP na pelet drzewny. Tych, którzy nie mogli nas odwiedzić, zapraszamy do obejrzenia naszej fotogaleri naszego stoiska.


Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku

20.12.2017

Drodzy klienci i fani marki VIADRUS, dziękujemy za Waszą przychylność w 2017 roku, czekamy na 2018, który przyniesie kolejne nowe produkty. Tym, którzy mają nasze kotły, piece i grzejniki życzymy, aby długo Wam  służyły. W 2018 roku będziemy uczestniczyć w wielu targach i czekamy na Państwa wizytę na naszym stoisku. Mamy nadzieję że, 2018 przyniesie Wam powodzenie w życiu osobistym i wiele sukcesów w pracy. Wasz Viadrus.

Czytaj więcej

VIADRUS na targach ForArch

08.10.2017

W dniach 19-23 września 2017 r. Nasza firma brała udział w wystawie na Międzynarodowych Targach ForArch w Pradze.

Czytaj więcej

W dniach 19-23 września 2017 w Pradze odbyły się Międzynarodowe Targi ForTherm, które są, już tradycyjnie, częścią Targów Budowlanych ForArch Building Fair. Oczywiście nie zabrakło na nich stanowiska VIADRUS. Odwiedzający z różnych części Europy zapoznawali się z kotłami żeliwnymi na paliwo stałe (automatyczne i ręczne), zestawami do przebudowy na starsze kotły dla zwiększenia klasy emisji, popularnymi kotłami gazowymi, nowościami z zakresu kominków (kominek Medano) oraz z szeroką gamą grzejników żeliwnych z 20-letnią gwarancją. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stanowiska. Tym, którzy nie mogli być niestety z nami, przedstawiamy kilka zdjęć.


Roczny kontrolny audyt

05.05.2017

W dniach 24 do 26 kwietnia firma Viadrus pomyślnie przeszła audyt recertyfikacji oraz aktualizacji zgodnie z ČSN EN ISO 9001:2016 oraz roczny kontrolny audyt i aktualizacje zgodnie z normą ČSN EN ISO 14001:2016.

Czytaj więcej

Niezależny audyt wykonany był przez międzynarodo uznanawane towarzystwo TÜV NORD. Jej audytorzy zebrali, między innymi, pozytywne aspekty naszego ISM. Nie zidentyfikowano żadnych poważniejszych badź drobniejszych nieporozumień, co sprawia, że firma Viadrus jest między nalepszymi firmami na rynku.


Nowe projekty produktów VIADRUS

13.04.2017

Firma VIADRUS już od dawna współpracuje z pracownią Tvarůžek/Fiala oraz studentami kierunku wzornictwo na FA ČVUT. Nowe projekty produktów VIADRUS zobaczyć można osobiście na wystawie Prague Design Week.

Czytaj więcej

Martin Tvarůžek został już dwukrotnie wyróżnony prestiżową nagrodą projektantów przemysłowych RED DOT DESIGN AWARD. Nowe projekty produktów VIADRUS można zobaczyć osobiście na wystawie Prague Design Week, która odbywa się w Pradze w "Tančícím domě" od 10. do 16. kwietnia 2017. Kilka zdjęć z imprezy można znaleźć na naszym Facebooku. Więcej dokładnych informacji uzyskać można odwiedzając wystawę.


1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | All