Roczny kontrolny audyt

05.05.2017

W dniach 24 do 26 kwietnia firma Viadrus pomyślnie przeszła audyt recertyfikacji oraz aktualizacji zgodnie z ČSN EN ISO 9001:2016 oraz roczny kontrolny audyt i aktualizacje zgodnie z normą ČSN EN ISO 14001:2016.

Czytaj więcej

Niezależny audyt wykonany był przez międzynarodo uznanawane towarzystwo TÜV NORD. Jej audytorzy zebrali, między innymi, pozytywne aspekty naszego ISM. Nie zidentyfikowano żadnych poważniejszych badź drobniejszych nieporozumień, co sprawia, że firma Viadrus jest między nalepszymi firmami na rynku.


Nowe projekty produktów VIADRUS

13.04.2017

Firma VIADRUS już od dawna współpracuje z pracownią Tvarůžek/Fiala oraz studentami kierunku wzornictwo na FA ČVUT. Nowe projekty produktów VIADRUS zobaczyć można osobiście na wystawie Prague Design Week.

Czytaj więcej

Martin Tvarůžek został już dwukrotnie wyróżnony prestiżową nagrodą projektantów przemysłowych RED DOT DESIGN AWARD. Nowe projekty produktów VIADRUS można zobaczyć osobiście na wystawie Prague Design Week, która odbywa się w Pradze w "Tančícím domě" od 10. do 16. kwietnia 2017. Kilka zdjęć z imprezy można znaleźć na naszym Facebooku. Więcej dokładnych informacji uzyskać można odwiedzając wystawę.


Hercules U32 produktem roku 2016

02.03.2017

VIADRUS Hercules U32 wygrał w plebiscycie PRODUKT ROKU 2016 w kategorii "Kotły". Więcej informacji znajdą Państwo w artykule.

Czytaj więcej

Z dumą ogłaszyamy, że VIADRUS Hercules U32 zdobył prestiżową nagrodę w plebiscycie PRODUKT ROKU 2016, według porównywarki cen HEUREKA.cz. Wśród tak wielu producentów kotłów na paliwa stałe, olejowe i gazowe, nasz kociol wygrał pierwsze miejsce dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym oraz dzięki zaufaniu naszych klientów. Herkules U32 jest już z nami na rynku od 2015 roku, bardzo długo utrzymywał się na pierwszych miejscach ulubionych kotłów na stronie Heureka.cz. Dzięki swojej wysokiej jakości, dobrej wydajności oraz cenie zyskał nagrodę PRODUKTU ROKU 2016. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym. Z radością oświadczamy również, że wkrótce można spodziewać się kolejnej wersji popularnego kotła.


Wizyta Ministra Handlu i Przemysłu w firmie VIADRUS

06.12.2016

Jan Mládek, Minister Przemysłu i Handlu, odwiedził  firmę VIADRUS, największego czeskiego producenta kotłów.

Czytaj więcej

Jan Mládek, Minister Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej, odwiedził firmę VIADRUS, największego czeskiego producenta kotłów. Po spotkaniu z członkami najwyższego kierownictwa firmy, wizytował fabrykę. Oprócz hal produkcyjnych odwiedził nasz salon wystawowy, gdzie są wystawione nasze najnowsze produkty marki VIADRUS. Zdjęcia z wizyty są umieszczone na naszej stronie na Facebooku.


Poszukujemy partnerów

17.08.2016

Poszukujemy  partnerów do sprzedaży marki VIADRUS w Polsce.

Czytaj więcej

Produkujemy kotły, grzejniki i piece z żeliwa. Proponujemy odlewy z żeliwa 0,5 - 500 kg.

Prosze napisać na mail Kierownika sprzedaży Polska:
Bc. Jiří Lakosil, jlakosil@viadrus.cz.


1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | All